KONST / Litografier / Färglitografi 16416006
nr 1641 6006
Anna Mizak
(f. 1939), Sverige
"Siluett". Signerad, numrerad 37/100, Litografi. Färglitografi, bildmått: 23x18 cm, yttermått inklusive ram: 30x21 cm, oramat löst blad
Anna Mizak, polsk-svensk målare född 1939.
Utrop:
500 kr
måndag 9 september 2024
kl 19:27:55